Zajištění bezpečnosti dětí a zaměstnanců MŠ

19.01.2024 11:14

Vážení rodiče,

apeluji na Vaši zodpovědnost při vcházení a vycházení do MŠ. Objevuje se stále, že se do školky dostanou osoby, které tady nemají děti a žádají různé informace či nabízejí zboží. Vzhledem k tomu, že v jiných školách a institucích dochází k napadením osob či zrátám osobních věcí, škodám na majetku, Vás znovu prosím, aby jste do budovy opravdu nikoho cizího nepouštěli. Pokud se taková osoba bude snažit do MŠ dostat, tak jej prosím upozorněte, že si má na MŠ zazvonit nebo zavolat předem a domluvit si schůzku s vedením školy.

Zároveň Vás prosím, aby jste poučili další osoby, které vyzvedávají Vaše děti ze školky (prarodiče, starší sourozence aj.), aby nikoho dalšího do MŠ nepouštěli, otvírali si na čip nebo zvonili přímo na třídu, kde mají učitelky videotelefony.

Děkuji za pochopení.

Bc. Hana Hrdličková, ředitelka školy