Výlet na zámek Letovice a co nás ještě čeká do konce června

26.05.2017 10:17

Včera 26.5.2017 jsme přijeli v pořádku z krásného celodenního výletu ze zámku v Letovicích, který si užili nejen děti, ale i personál školky. Zážitky Vám určitě Vaše děti vyprávěly, počasí nám vyšlo, vykouklo i sluníčko, program pro děti byl zajímavý, nejvíce si asi užily hledání pokladu nebo návštěvu dračí sluje či hladomorny, jak je na fotkách vidět. 

To není všechno, co nás ještě do konce školního roku čeká. 1. 6. bude probíhat v odpoledních hodinách Den dětí s rodiči po jednotlivých třídách, informace Vám podaly určitě Vaše třídní paní učitelky. 

7. a 8.6. bude ukončený zápis do MŠ, kdy vydává ředitelka rozhodnutí o přijetí či nepřijetí.

13.6. proběhne ve školce hudební divadlo s panem Vojkůvkem 

14.6. Rozloučení s předškoláky - akce proběhne odpoledne v 17,00 společně s panem starostou Města Rajhrad, který bude Vaše děti pasovat do řad prvňáků, bližší informace budeme mít zase ve svých třídách