Rozloučení se školním rokem

25.06.2019 10:25

Vážení rodiče,

závěr letošního školního roku je náročný nejen pro Vás, ale především  pro zaměstnance naší školy, protože v letních měsicích bude probíhat rekonstrukce elektroinstalace na hlavní budově MŠ, oprava kotelny a vznikne i nové zabezpečení budov. Chtěli bychom Vám poděkovat za vstřícnost a pochopení při odhlašování dětí po dobu stavebních prací, kterým předcházelo několikadenní vyklízení místností v budově, nutné bylo zabezpečit nábytek a vybavení tříd, aby nedošlo k jeho poškození. O průběhu prací Vás budeme samozřejmě informovat, nebude chybět i fotodokumentace. Od 19.srpna bude zahájen úklid budovy, budeme moc rádi, pokud se k našim zaměstnancům přidají další pomocné ruce z Vašich řad.

Chceme také poděkovat na závěr školního roku všem rodičům za pomoc, podporu i sponzorské dary, kterým vždy obohatíme vybavení tříd v mateřské škole.  Rodičům a Vaším dětem přejeme slunečné a pohodové prázdniny a těšíme se na Vás 2. září.

ředitelství MŠ