Rozloučení s předškoláky

16.06.2017 12:52

Vážení rodiče, ve středu 14.6.2017 v odpoledních hodinách proběhlo rozloučení s našimi předškoláky. Chtěla bych poděkovat panu starostovi Mgr. Františkovi Ondráčkovi, paní Markétě Pospíšilové  a zaměstnancům  Města Rajhrad za pomoc při organizaci akce a všem rodičům předškoláků za sponzorské dary, které děti našly v pokladu a balíčkách. Dětem se pasování do role prvňáčka ZŠ moc líbilo a pyšně vyprávěly následující den všem mladším dětem v MŠ  o pasování panem králem a hledání pokladu. Mladší děti poslouchaly s otevřenou pusou a těší se až budou taky velcí a budou poklad hledat.

Zároveň chci poděkovat našim paním učitelkám za přípravu dětí na školu a všem ostatním zaměstnancům, kteří se o Vaše děti pomáhali starat. Všichni zaměstnanci MŠ přejí Vašim dětem hodně úspěchů ve škole. A Vám rodičům přejeme ať  Vám Vaše děti dělají jen radost.

ředitelka školy