Prázdninový provoz MŠ

20.06.2017 11:01

Vážení rodiče,

jak už bývá pravidlem, tak i letošní léto nás čekají opravy na hlavní budově MŠ. Zároveň opravy budou probíhat i na základní škole Masarykova, kde máme třídu myšek. Z toho důvodu bude provoz MŠ omezen. Třída myšek bude končit již 26.6., děti budou od úterý 27.6. převedeny do ostatních tříd. Seznam, kde budou Vaše děti umístěny, Vám sdělí paní učitelky na třídě v pondělí odpoledne. Prosím rodiče, aby si odnesly všechny věci ze šatny. Budova ZŠ bude od úterý uzavřena.

Na hlavní budově se začne opravovat ve třídě žabiček a ježečků již 3.7., proto budou děti umístěny dle seznamu v ostatních třídách. O prázdninách bude provoz od pondělí 3.7. do pátku 21.7. ve třídách motýlci (modulární budova MŠ na školní zahradě)  a koťátka (MŠ Úvoz), částečně dle počtu dětí bude provoz i na hlavní budově v medvídcích. Vzhledem k tomu, že na hlavní budově bude hluk a prach, budeme děti spojovat na odpočinek do motýlků. Omlouváme se za ztížené podmínky provozu v době rekonstrukce školky.

ředitelka MŠ