Pomoc školního psychologa

17.03.2020 07:32

Vážení rodiče,

vzhledem k naléhavé a nelehké situaci, která nyní panuje, a nejrůznějším omezujícím opatřením, která jsou navíc neustále obměňována a zpříšňována, není možné momentálně domlouvat osobní schůzky ke konzultacím. Věřím, že celá situace způsobuje ve Vašich domovech nejrůznější důsledky a ovlivňuje Vaše každodenní fungování. Jelikož děti, které navštěvují mateřskou školu, mohou jen těžko pochopit všechna omezení, ráda bych Vám byla nápomocna alespoň online formou.

Připomínám proto cestu e-mailovou - psycholog.msrajhrad@volny.cz - kam se můžete kdykoliv obrátit s dotazem.

Ráda bych Vám nově nabídla možnost obrátit se na mne i prostřednictvím Skype. Pokud byste chtěli tuto možnost využít, vyhledejte kontakt: "Psycholog MŠ Rajhrad". Konzultační hodiny, ve kterých se budu snažit být po dobu karantény k dispozici, jsou každý všední den v rozmezí 8-10 hod. Případně se budu snažit vyjít Vám vstříc po předchozí e-mailové dohodě i v jiném čase. 

S přáním pokud možno co nejklidnějších dní

Mgr. Lucie Zlámalová, školní psycholog