Oznámení o omezení provozu MŠ od 13.10.2020

12.10.2020 10:48

Vážení rodiče,

vzhledem k vysoké nemocnosti personálu (respirační choroby a karantény Covid – 19) jsme nuceni k těmto následujícím změnám, které začínají dnem 13.10. do odvolání:

Třída Koťátka – uzavřená od 13.10., děti budou rozděleny do tříd na hlavní budově (seznam dětí bude poslán na škole na dlani rodičům dané třídy).

Třída Myšek – pouze polodenní provoz – do 12,30 hod., děti budou po obědě spojeny ve třídě Motýlků.

Kroužky Keramiky, Šikovné ruce a Edukačně stimulační skupinky budou do odvolání přerušeny. Kroužek Relaxační a Angličtiny se přesouvá na modulární budovu do třídy Myšek. Časy a skupinky zůstávají stejné.

Podzimní prázdniny dle nařízení MŠMT budou celý týden od 26.10. do 30.10. – prosíme o sdělení docházky Vašich dětí kvůli provozu MŠ.

Žádáme rodiče, kteří mohou, aby si nechali děti doma, než se situace s nemocností personálu zlepší. Pokud by šlo si děti brát po obědě i to by nám moc pomohlo. O dalším vývoji Vás budeme informovat.

Děkuji za pochopení a Vaši vstřícnost.

Ředitelka MŠ