Karanténa třídy Ježečků

23.02.2021 11:26

Vážení rodiče,

ve třídě Ježečků byl bohužel potvrzený pozitivní test na Covid 19 u jednoho dítěte ve třídě. Tato třída bude je od středy 24.2.2021 do odvolání v karanténě. Vzhledem k výše uvedené skutečnosti budu posílat jména dětí z této třídy včetně kontaktů na KHS. Pro Vás z toho vyplývá povinnost ohlásit tuto skutečnost Vašemu pediatrovi, který rozhodne o dalším postupu a ukončení karantény Vašeho dítěte. Znovuotevření třídy bude oznámeno dle dané situace. 

Děti, které budou mít negativní test na Covid, mohou nastoupit zpátky do školy v pondělí 1.3.2021. Je potřeba předem děti nahlásit vedoucí kuchyně sjmsrajhrad@volny.cz (tel. 777796638) a prokázat se negativním testem paní učitelce ve třídě.

Ostatní děti, které nebudou testované se mohou vrátit nejdříve v pátek 5.3.2021.

Děkuji za pochopení.

Ředitelka MŠ