Co nás čeká v dubnu

01.04.2016 12:56

Jarní tvoření jsme si všichni užili, je to vidět na rozesmátých dětských tvářích a na krásných výrobcích maminek a tatínků. Na jaře nás toho čeká ještě mnoho. Příští týden 6.4. máme ve školce divadelní soubor Květinka, který dětem formou pohádky přiblíží téma ekologie, čistoty prostředí kolem nás. Na to bude navozovat sobotní úklid Rajhradu. Některé třídy si zajedou na půldenní výlet do Popovic na minifarmu, kde si děti budou moci prohlídnout, pohladit či nakrmit domácí zvířata a jejich mláďata, podívají se, jak se dojí mléko a vyrábějí sýry. Ve svých třídách budete mít napsán termín, kdy s dětmi pojedeme.                  20. a 21. 4. bude probíhat focení dětí, zapište se prosím do seznamu ve svých třídách.                                                                                                  28.4. v MŠ paní doktorka Jeřábková provede u nahlášených dětí screeningové vyšetření zraku. Vyšetření bude v dopoledních hodinách.